Nasza firma

Firma „Dach-Styl” powstała w 2000 roku, początkowo jako firma świadcząca usługi dekarskie. Następnym etapem rozwoju było przekształcenie profilu firmy na handlowo-usługowy. W kolejnych latach działalności poszerzaliśmy sieć dystrybucji otwierając w kolejnych miastach biura sprzedaży.

Przez wiele lat otwieraliśmy nowe punkty sprzedaży wzmacniając naszą pozycje na rynku, a tym samym sprzedaż. Obecnie nasza sieć sprzedaży działa na terenie południowo- wschodniej Polski.

W okresie naszej działalności pokryliśmy miliony metrów kwadratowych dachów budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych ,użyteczności publicznej i kościołów. Przez szereg lat profil naszej firmy opierał na handlu pokryciami dachowymi oraz świadczeniu usług dekarskich. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwoliło nam na idealne dopracowanie produkowanych przez nas blach dachowych.

W 2011 roku nasza firma zmieniła siedzibę przenosząc się do nowo wybudowanego biurowca i hali produkcyjno-magazynowej. W tym również roku nasza firma poszerzyła swoją działalność o produkcję blachodachówek, blach trapezowych i więźb dachowych. Nowoczesne hale oraz linie produkcyjne pozwalają nam na produkcję blach najwyższej jakości. Surowce do ich produkcji dostarczają nam wiodące koncerny na rynku. Poprzez intensywne szkolenia i ciągłe badania rynku kadra przedsiębiorstwa zdobyła odpowiednią wiedzę teoretyczną jak też umiejętności praktyczne przy wykonywaniu pokryć dachowych, poprzez co staliśmy się przedsiębiorstwem, które w branży dekarskiej jest przygotowane logistycznie i technicznie do sprostania każdemu wyzwaniu związanemu z dachem.

Obecnie naszą bardzo mocną stroną jest to, iż sami produkujemy, sprzedajemy przez własną sieć sprzedaży, oraz wykonujemy przez nasze ekipy dekarskie pokrycia dachowe. Daje nam to przewagę nad konkurencją, gdyż sami kalkulujemy wysokość marży na poszczególnych etapach produkcji. Dlatego w kompleksowym wykonaniu dachu jesteśmy bardzo konkurencyjni w porównaniu do naszej konkurencji. Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy rzetelności, konkurencyjności i wysokiej jakości naszych produktów i usług.

 

Galeria zdjęć

[Not a valid template]